Či už pre vás budeme vytvárať jedálenský stôl či konferenčný stolík, máte možnosť zvoliť si dizajn podnožia sami. Vami vybrané podnožie bude vyhotovené na mieru, a to podľa vašich predstáv.V dnešnej uponáhľanej dobe, kedy sa vyrába viac na množstvo ako na kvalitu, si teraz môžete dopriať jedinečný STROMENÝ kúsok, ktorý vám bude vytvorený na mieru a pretrvá po generácie. Pretože neexistujú dva identické stromy, každý jeden kus je originálny a jedinečný. 

Druh a rozmery

Od jedálenských stolov cez konferenčné stolíky až po nástenné hodiny či obrazy je každý jeden kus vyrobený ručne s dôrazom na kvalitu a detaily prevedenia. Je iba na vás, aký druh a rozmer STROMENÉHO výrobku si zvolíte.

Drevo

Na výber máte z rôznych druhov drevín ako - orech, buk, dub, brest, javor, gaštan, čerešňa, či exotický tík.
Drevo je presušené a zafixované tak, aby nedochádzalo k neželanému praskaniu, stáčaniu či znehodnocovaniu finálnych výrobkov a diel.

Živica

Originalitu každého dreva podtrhujeme osobitým výberom živice. Zvoliť si môžete číru alebo pigmentovanú živicu. Pri pigmentovanej živici máte možnosť výberu zo širokej škály farieb, ich sýtosti, resp. transparentnosti či metalickosti. 
Na zalievanie našich STROMENÝCH výrobkov používame len tú najkvalitnejšiu živicu, ktorá časom nepraská, nežltne (je ÚV stála) a je dokonca FOOD SAFE.

Povrchová úprava

Pri finálnej povrchovej úprave taktiež dbáme na bezpečnosť, a preto v konečnej fáze aplikujeme na naše produkty len prírodné vosky a oleje, ktoré ešte väčšmi podtrhnú krásu dreva. Tieto 100% prírodné vosky a oleje stabilizujú povrch výrobku, pričom nepotláčajú prirodzenú vôňu dreva a po vyzretí sa povrch stáva dokonca vodeodolným.
V prípade, ak sa rozhodnete pre vysoký lesk a tzv. sklenený efekt, ponúkame vám možnosť, zaliať celý povrch výrobku priehľadnou živicou.

Podnožie

Či už pre vás budeme vytvárať jedálenský stôl či konferenčný stolík, máte možnosť zvoliť si dizajn podnožia sami. Vami vybrané podnožie bude vyhotovené na mieru, a to podľa vašich predstáv.

Od jedálenských stolov cez konferenčné stolíky až po nástenné hodiny je každý jeden kus vyrobený ručne s dôrazom na kvalitu a detaily prevedenia.
Stanley

Začnime spolu nový projekt

Napíšte nám Vašu predstavu a dohodnime si stretnutie.